Jesteśmy polską firmą zajmującą się pośrednictwem oraz doradztwem w zakresie usług związanych z legalną pracą za granicą. Firma PHU ALLTAX istnieje na rynku ponad 10 lat, w tym okresie pomogliśmy tysiącom naszych Klientów.

 

Nasze relacje z Klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu, dzięki temu szczycimy się stale rosnącym gronem zadowolonych Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Oferujemy dostęp do naszych usług bez konieczności wychodzenia z domu. Wszelkie formalności można zrealizować korespondencyjnie, wystarczy zamówić druki telefonicznie, korzystając z formularza kontaktowego lub pobrać z naszej strony.

 

Dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie oraz zapraszamy nowych Klientów do skorzystania z naszych usług. Nasi konsultanci rozmawiają biegle w wielu językach, co znacznie ułatwia kontakt z naszymi zagranicznymi partnerami. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, a elementem naszej filozofii jest zaufanie w kontaktach z Klientami. Zapewniamy miłą i profesjonalny obsługę.

 

 

- - - - -