Jesteśmy polską firmą zajmującą się pośrednictwem oraz doradztwem w zakresie usług związanych z legalną pracą za granicą. Firma PHU ALLTAX istnieje na rynku od 2007 roku, w tym okresie pomogliśmy tysiącom naszych Klientów.

 

 

Do sprawy każdego klienta podchodzimy indywidualnie, skupiając się na jego kompleksowej obsłudze oraz na uzyskaniu maksymalnego zwrotu, z tego względu na naszej stronie nie oferujemy kalkultorów służących do prognozowania zwrotu nadplaconego podatku.

 

Nasze relacje z Klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu, dzięki temu szczycimy się stale rosnącym gronem zadowolonych Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Oferujemy dostęp do naszych usług bez konieczności wychodzenia z domu. Wszelkie formalności można zrealizować korespondencyjnie, wystarczy zamówić druki telefonicznie lub korzystając z formularza kontaktowego.

 

 

Dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie oraz zapraszamy nowych Klientów do skorzystania z naszych usług. Nasi konsultanci rozmawiają biegle w wielu językach, co znacznie ułatwia kontakt z naszymi zagranicznymi partnerami. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, a elementem naszej filozofii jest zaufanie w kontaktach z Klientami. Zapewniamy miłą i profesjonalny obsługę.

 

 

- - - - -